ТОВ фірма "ЮЛГ"UARUUKGEFirm "YULG" Ltd.

Новини

Хеверт Синусітіс удостоєний нагороди "Лікарський засіб року 2014".

2014-07-02

Науковий симпозіум «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАРОДНОЇ І НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ: ЗДОРОВ’Я ТА ДОВГОЛІТТЯ

2014-04-30

BEAUTY VISION

2014-02-04

КРЕМОВА ПІДВОДКА СЕРІЇ HD

2014-01-27

Про нас

   
Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ЮЛГ»–підприємство, що займається фармацевтичною та медичною діяльністю вже 21 років і широко відоме на ринку України, має відповідні ліцензії Міністерства охорони здоров'я. Компанія спеціалізується у введенні на ринок, промоції та маркетингу інноваційних продуктів відмінних брендів, приймає участь у державних тендерах на закупівлю лікарських засобів.
 
«ЮЛГ» має центральний і митно-ліцензійний склади у Києві, а також представництва та офісно-складські приміщення в містах Львів, Одеса, Сімферополь, Дніпропетровськ, Хмельницький, Донецьк, Миколаїв, Харків, оснащені сучасною технікою, холодовими камерами, системою пересувних стелажів. «ЮЛГ» має у своєму розпорядженні власний автотранспорт для персональної доставки товару, обладнаний термоконтейнерами, рефрижераторними установками, що дають можливість роботи за принципом «холодового ланцюга». Наш митно-ліцензійний склад відповідає усім спеціальним вимогам для зберігання фармацевтичної продукції, надаючи складські послуги «під ключ» відомим міжнародним компаніям.
 
На украінському фармацевтичному ринку фірма представляє такі відомі компанії – виробники, як "Др Фальк Фарма ГмбХ", "Гексал АГ", Адмеда Арцнайміттель ГмбХ, "Біонорика АГ", ЮСБ Фарма ГмбХ, Шварц Фарма, Криолан (Німеччина), "Глаксо СмітКляйн" (Великобританія), Ебботт Лабс, АмериГлоуб Ентерпрайзис, Корп., MСД (США), Баго (Аргентина) та інші. «ЮЛГ» має репутацію надійного і стабільного партнера для багатьох компаній. Завдяки нашим міцним взаєминам з виробниками в усьому світі, ми пропонуіємо ексклюзивні продукти за розумною ціною.
   
«ЮЛГ» має Дипломи Національного рейтингу фармацевтичної галузі України «Панацея». «Панацея-2003" – "за просування високоякісних лікарських препаратів та косметичної продукції світових виробників на український ринок», а також Дипломи Щорічного конкурсу фахівців фармацевтичної галузі України «Панацея» 2006, 2007 і 2009 «за постійний розвиток гуманітарних проектів».
 
З моменту свого заснування, фірма «ЮЛГ» завжди керувалася у своій роботі такими принципами, як відповідальність перед клієнтами та якість пропонованої продукції. Співробітники нашої компанії– висококваліфіковані фахівці, досвідчені техніки, що відзначаються високим професіоналізмом і компетентністю.